DOPRAVA

 

ZÁSILKOVNA 89,- výdejní místo

ZÁSILKOVNA 130,- na vaši adresu

 

ČESKÁ POŠTA V OBÁLCE 70,-

pouze pro objem čaje do bublinkové obálky cca 300g

 

OSOBNÍ ODBĚR OLOMOUC

po platbě předem

OOLONG, WU LONG

Wu-longy (Oolongy) neboli částečně fermentované, polozelené čaje z provincie Yunnan.

 • Zobrazit vše | Strany: ČAJE » OOLONG, WU LONG
 • OOLONG "ŽELEZNÁ BOHYNĚ MILOSRDENSTVÍ" - Tie Guan Yin SUPERRIOR, Tchie Kuan Jin 40g

  ČAJE » OOLONG, WU LONG

  SUPERRIOR KVALITY.

  Nejvyšší kvalita - pověstmi opředená vysoce kvalitní sorta slavného polozeleného čaje s orchidejovou chutí i vůní. Listy má tento čaj poměrně tvrdé a velké. Nálev je syté zelenožluté barvy.

  Provincie Yunnan.

   

  Tie Guan Yin patří mezi čaje s téměř neomezenou trvanlivostí. Pokud ho uskladníte v dobře uzavřené krabičce nebo vakuovaném sáčku, vydrží vám velmi dlouho a časem se v něm rozvinou nečekaně zajímavé tóny.

  Oolong, Wu Long, nebo spíš Wu Lung Cha je početná skupina polofermentovaných čínských čajů. Wu Lung znamená v překladu "černý drak", ale v Evropě se těmto čajům spíše říká "modrozelené" či "polofermetované" podle barvy listů suchého čaje.

   

  Příprava: Na konvičku o objemu 0,5 litru použijte 5–7 gramů čaje (zarovnaná polévková lžíce), zalijte vodou teploty 90°C - 95°C a nechte louhovat ideálně 2–3 minuty. Čaj je vícenálevový. Čaj je vhodný i k tradiční přípravě metodou Gong Fu Cha.

  Produkt není dostupný
  Cena:185.00
 • Oolong ŽENŠEN - Ginseng wu-long JIN XUAN, Ren Shen PREMIUM KVALITY 50g

  ČAJE » OOLONG, WU LONG

  Čaj zlatavé barvy a velmi zvláštní nasládlé chutí s příjemnou vůní.  Legendy praví, že tato kombinace ženšenu a čaje byla tajemstvím krásy císařovny Xishi a údajně i doplňuje energii čchi. V Číně má velkou tradici.

  Po vychutnání tohoto čaje zůstává dále v ústech jeho patrná nasládlá chuť.

  Prémiová vynikající kvalita fermentovaného tchajwanského oolongu z oblasti Bamboo Mt. Čaj Jin Xuan ovoněný ženšenem a lístky Sotorku.

  Čaj je ovoněn nadrceným práškem z obou bylinek pouze při procesu fermentace čerstvých lístků. Není ovoněn dodatečně, jak bývá většinou zvykem.

  Sotorek působí jako přírodní sladidlo, ženšen dodá příjemně lehký kořeněný tón. Jedná se o velmi svébytný a chuťově zajímavý čaj.

  Vysoce kvalitní list svinutý do relativně pravidelných kuliček, intenzivní sladké vůně s příjemnou ženšenovou složkou. Nálev překvapivě zajímavé, vynikající, mírně ženšenové chuti s lehkými tóny ořechů.

  Čaj je v originálním zataveném balení 50g.

   

  Pokud máte zájem o menší množství čaje na vyzkoušení, napište nám, navážíme Vám jakékoliv množství.

  Tip na přípravu: do vyhřáté konvice vsypat 6 - 8 gramů čaje, přelít 0,3l vody 85°C, louhovat 2 - 3 minuty, vícenálevový. Tento čaj je také velmi vhodný pro přípravu způsobem khong fu.

   

  Počet kusů skladem:2
  Cena:199.00
 • Zobrazit vše | Strany: ČAJE » OOLONG, WU LONG